ایران گیم پس

سایت ایران گیم پس از دی ماه سال 97 کار خود را در زمینه عرضه گیفت کارت، لایسنس و بازی های اورجینال ویدئویی شروع کرده است و با توجه به سابقه 15 ساله خود در زمینه فروش عمده گیفت کارت و عرضه مستقیم بدون واسط آن و بهترین کارمندان و پرسنل خود در سراسر کشور و اقصی نقاط جهان توانسته است بهترین عملکرد را در این زمینه داشته باشد و در راستای حمایت از گیمران ایرانی و حمایت جوانان جویای کار در این عرصه قدم گذاشته است و تا به امروز با عنایت لطف پروردگار و تلاش شبانه روزی اعضای مجموعه توانسته بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها و رضایت کامل مشتریان خود در اختیار جوانان ایرانی قرار دهد.

سوالات متداول

گیفت کارت گیم پس آلتیمیت به صورت اورجینال که بر روی تمامی اکانت های جدید و قدیمی (تمدید) فعال میشود و گیم پس آلتیمیت شما را یک، سه، شش و 12 ماه تمدید میکند. (تمامی خرید ها شامل فاکتور رسمی و مستقیم مایکروسافت در بخش Order history و Subscribe اکانت شما قابل مشاهده و دسترسی میباشد و هیچکس امکان رد کردن خرید را نداشته است) جهت خرید گیم پس آلتیمیت میبایست در صورتی که اشتراک فعالی دارید همانند گلد، ea play و گیم پس، این موارد به اتمام رسیده باشه سپس گیم پس آلتیمیت خریداری شده روی اکانت شما ردم و فعالسازی شود

با توجه به تحریم ها و شناسایی وی پی ان ها توسط مایکروسافت و ... و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی همراه آن همچنین دزدی های برخی مشتریان (کد را در اکانت های دیگر ردم کرده و اعلام خسارت میکنند که سریعا شناسایی شده و به مراجع قضایی ارسال میشوند) تمامی خرید گیم پس های آلتیمیت توسط پشتیبانی با سرور مجازی آمریکا به صورت رایگان و فوری انجام شده و تقدیم شما عزیزان میشود.

خرید به صورت مستقیم روی اکانت شما انجام میشود و اکانتی به شما تحویل داده نخواهد شد چرا که تحویل دادن اکانت به منزله ارسال اکانت هکی و اشتراکی است که سایت ایران گیم پس به هیچ عنوان محصول هکی و اشتراکی ارایه نمیدهد.

پس از ثبت خرید به صورت اتوماتیک سایت مشخصات اکانت شما (ایمیل، پسورد و....) را دریافت کرده و ارسال میشه برای بخش فروش تا سفارش شما را تکمیل نمایند و همه فرایند خرید و تکمیل سفارش به صورت اتوماتیک توسط سور سایت انجام شده و به هیچ عنوان نیاز به ارتباط با پشتیبانی نخواهید داشت.

یک تا سه ساعت کاری و در روز های پنجشنبه و روز های تعطیل خرید ها ممکن است به دلیل حجم بالای سفارشات تا 5 ساعت کاری زمان ببرند لطفا از ارسال پیام به پشتیبانی جهت پیگیری خرید خودداری نمایید. خرید های شکا ثبت شده و به ترتیب اولویت خرید انجام خواهد شد. لطفا از ارسال جمله من خیلی عجله دارم برای پشتیبانی جدا خودداری نمایید

سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و دارای نشان طلایی ثبت ملی در بخش فوتر (پایین سایت) میباشد و هم چنین دارای درگاه های رسمی تحت نظارت بانک مرکزی بوده پس با آرامش خرید نمایید و از خرید خود لذت ببرید . تمامی قوانین و مقررات داخل سایت ثبت شده و جهت بروز مشکلات احتمالی میباشد. توجه، به دوستانی که اکانت های هکی، اشتراکی و ظرفیتی دارند خدماتی داده نمیشود چرا که اکانت این دوستان غیر قانونی بوده و ضمانتی ندارد. در سایت ایران گیم پس با توجه به مجوز های داخلی و بین المللی فقط و فقط محصول اورجینال با فاکتور مستقیم کمپانی ها ارایه میشود.

پاسخ خود را در سوالات بالا نیافتید؟ با پشتیبانی در ارتباط باشید

جهت تماس رایگان با پشتیبانی وارد پنل کاربری خود شوید (کلیک کنید)